Ogłoszenia II Niedziela Adwentu

II NIEDZIELA ADWENTU 10 GRUDNIA 2023R.
1. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem, będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla Katolików i Kościoła na Wschodzie.
2. W naszej parafii jutro 11 grudnia przypada całodzienna adoracja i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Uczynimy to po Mszy św. o godz. 8.30 do Mszy św. o godz.18.00. Zapraszam w tych godzinach do modlitwy przed wystawionym w monstrancji Panem Jezusem.
3. RORATY w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z roratami.
5. W czwartek o godz.16.15 spotkanie w kościele dla dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
6. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. Opłatki wigilijne i świece Caritas na pomoc potrzebującym w cenie: świeca duża 18 zł. mała świeca 8 zł. można nabyć w zakrystii i przy wyjściu z Kościoła.
8. W przyszłą III niedzielę adwentu o godz.15.00 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich małżonków z naszej parafii i gości. Msza św. będzie połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz specjalnym błogosławieństwem na zakończenie Mszy św. i pamiątkowym obrazkiem.
9. W przyszłą niedzielę na Mszach św. Słowo Boże, będzie głosił Ks. dr Hubert Wiśniewski z Kurii Metropolitalnej, który w diecezji jest odpowiedzialny za sprawy małżeństwa i rodziny.
10. Spowiedź Adwentowa będzie w naszej parafii w piątek 15 grudnia: od godz. 11.00 do 12.00, od 15.30 do 17.00 i dalsza spowiedź od 19.00 do 20.00.
12. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
13. Serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.
14. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Urszulę Budynek l.72 zam. w Marysinie. Pogrzeb odbył się w sobotę.
Niech Bóg błogosławi każdemu z nas cierpliwością i niech otworzy nam drzwi do swojego czasu oraz napełni nasze serca swoim światłem niosącym pociechę.