Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


Ogłoszenia Boże Narodzenie

1. Dzisiaj modlimy się za Katolicki Uniwersytet Lubelski. Taca z dzisiejszej Mszy św. przeznaczona zostanie na KUL.
2. W niedzielę kończymy jeszcze jeden Rok Pański. Z serc naszych dobywa się dziękczynne Te Deum za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy. To również pora na rachunek sumienia i refleksję. Na takie spotkanie zapraszam Drogich Parafian i Gości. O godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św., a po niej nabożeństwo z adoracją Najświętszego Sakramentu.
3. Nowy Rok przypada w poniedziałek – Msze św. jak w niedzielę.
4. Biuro parafialne w środę będzie nieczynne.
5. Odwiedziny kolędowo-duszpasterskie rozpocznę w tym tygodniu od Niechanowa, ponieważ Niechanowo było zawsze na końcu i proszono mnie, abym zaczął od tej miejscowości. Ofiary zbierane podczas kolędy zostaną przeznaczone na renowację głównego ołtarza w naszej świątyni. Dodam, że wkrótce ukaże się na stronie Urzędu Gminy i Parafii według procedury tzw. zapytanie ofertowe i potem będziemy mogli rozbierać cały ołtarz. Przewidywany koszt renowacji to 510 tys. zł.

P L A N K O L Ę D Y

PIĄTEK 29. 12. 2023 od godz. 10.00 ul. Różana numery
nieparzyste
——————————————————————————
SOBOTA 30. 12. 2023 od godz. 10.00 ul. Różana numery
parzyste od 2 do 30
——————————————————————————-

Created by WhiteIt Michał Basiński