Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


Ogłoszenia Niedziela Świętej Rodziny

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31 GRUDNIA 2023 R.
W dzisiejszą niedzielę staje przed nami Najświętsza Rodzina w której wzrastał Syn Boży Jezus Chrystus. Niech Boża Rodzina będzie dla naszych rodzin ostoją, wsparciem, a przede wszystkim wzorem na nasze czasy.
1. Dzisiaj kończymy jeszcze jeden Rok Pański. Z serc naszych dobywa się dziękczynne Te Deum za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy. Msza św. dziękczynna o godz.15.00,a po niej nabożeństwo z adoracją Najświętszego Sakramentu.
2. W Nowy Rok Msze św. jak w Niedzielę.
3. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do służby Bożej, a w I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. będzie od godz.17.30.
4. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Eucharystii poświęcenie kredy i kadzidła. Składka w tym dniu przeznaczona zostanie na Krajowy Fundusz Misyjny i wsparcie polskich misjonarzy i misjonarki, którzy w liczbie ponad 2tys. pracują w 97 krajach na wszystkich kontynentach.

5. W piątek rozpocząłem odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Potraktujmy tę wizytę w ramach religijnych, niech nie zabraknie na stole Pisma św., krzyża świecy czy wody święconej. Kapłan przychodzi z Bożym Błogosławieństwem i modlitwą za wszystkich domowników. Ofiary złożone podczas tegorocznej kolędy zostaną przeznaczone na renowację głównego ołtarza w naszej
świątyni.
7. Zbiórka ministrantów w Nowy Rok po Mszy św. o godz.11.00.
8. Odwiedziny chorych będą w lutym.
P L A N K O L Ę D Y OD 2. 01. DO 5. 01. 2024

WTOREK 2.01.2024 od g. 12.30 – ul. Różana od nr 32 do nr 52
—————————————————————————————
ŚRODA 3.01.2024 od godz. 10.00 – Goczałkowo
—————————————————————————————
CZWARTEK 4.01. 2024 od godz.10.00 – ul. Jasna blok nr 1 i dom nr 4

—————————————————————————————

PIĄTEK 5.01. 2024 od godz. 10.00 – ul. Jasna blok nr 2

Created by WhiteIt Michał Basiński