Ogłoszenia VI Niedziela zwykła

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 11 LUTEGO 2024 R.

1. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom za dar otwartych drzwi i serc podczas tegorocznej kolędy. Dziękuję za wspólną modlitwę i wszelkie rozmowy na temat naszej parafii, na temat wychowania młodzieży, odejścia od kościoła i także sprawy naszej Ojczyzny. Dziękuję za każde dobre słowo, a także każdy przygotowany posiłek i wyrażoną troskę o naszą wspólnotę.
Dziękuję za każdy egzemplarz Pisma św. na stole, krzyż, wodę święconą oraz świece, a przede wszystkim za obecność oraz za wszystkie złożone ofiary podczas kolędy na renowację głównego ołtarza w świątyni, a ofiary wyniosły 55 tys. 680 zł. Dziękuję ministrantom za czas ich kolędowania i godnego religijnego zachowania.
2. Dzisiaj modlimy się za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes za wszystkich chorych z naszej parafii. Msza św. w ich intencji o godz.11.00.
3. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy 56 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
4. W środę, będziemy przeżywali „POPIELEC”. W tym dniu Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 11.00, 16.00 i 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły (nie ma żadnej dyspensy) czyli jeden posiłek do syta i dwa ilościowo mniejsze.
5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.17.30.
6. Na nabożeństwo ku czci męki Jezusa Chrystusa „Gorzkie Żale” zapraszam w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15. Kazania pasyjne będzie głosił Ks. Julian Wawrzyniak wikariusz z
Witkowa. Serdecznie drogich parafian zapraszam.
7. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
8. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na nasze cele gospodarcze. Za każdą ofiarę składam Drogim Parafianom i Gościom serdeczne Bóg zapłać.

10. Bardzo serdecznie dziękuję drogim parafianom za ofiarowane dary na stół na plebanię.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła.
12. Jesteśmy szczęściarzami, ponieważ Pan Bóg zakochał się w nas bez pamięci, a my bądźmy zakochani w Bogu, zakochani w miłości.