Ogłoszenia VI Niedziela Wielkanocna

1. Składam serdeczne Bóg zapłać drogim parafianom i gościom za udział, modlitwę i uczestnictwo we Mszy św. odpustowej z okazji Opieki św. Józefa. Dziękuję całej służbie liturgicznej z panem organistą Grzegorzem. Dziękuję Żywemu Różańcowi niosącemu różaniec, strażakom za niesienie baldachimu, dzieciom sypiącym kwiatki. Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękuję.
2. Od poniedziałku rozpoczną się nabożeństwa majowe przy figurach Pana Jezusa, Matki Bożej i przy krzyżach w poszczególnych wioskach. W tym tygodniu w poniedziałek w Mikołajewicach o godz. 19.00. Zapraszam mieszkańców do wspólnej modlitwy.
3. W piątek o godz.16.15 próba w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
4. W środę uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego Patrona Polski.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z nabożeństwem majowym.
6. Nabożeństwo majowe w dzień powszedni o godz.17.30, a w niedzielę o godz. 14.30. W piątek w połączeniu z nabożeństwem koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
8. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci w tym roku przystępujących do I Komunii św. w niedzielę 12 maja na Mszy św. o godz.11.00 Dzieci przychodzą ze świecami.
9. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składka w kościele przeznaczona zostanie na renowację naszego ołtarza.
10. Odwiedziny chorych będą w tym tygodniu w piątek od godz.9.00 wioski poza Niechanowem, a w sobotę w Niechanowie.
11. W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki za zmarłych na drugie półrocze. Czytane będą od przyszłej niedzieli.
12. Pielgrzymów zapisanych na pielgrzymkę do Hiszpanii proszę o I wpłatę w wysokości tysiąca zł. do końca tego tygodnia w biurze parafialnym. Na dzień dzisiejszy nie ma wolnych miejsc.
13. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
14. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.
15. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Klemensa Jaracza l.88 zam. w Goczałkowie. Pogrzeb we wtorek 7 maja o godz.10.00.