OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XXVIII ZWYKŁA 11 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

NIEDZIELA XXVIII ZWYKŁA 11 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

1. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na spłacenie renowacji ołtarza Matki Bożej. Bardzo serdecznie dziękuję szczególnie jednej rodzinie za przesłanie na konto 4 tys. zł.. i za pozostałe przesłane ofiary w wysokości 500zł.
Pani Konserwator z Poznania we wtorek odebrała prace i teraz możemy się rozliczyć z Warszawą i z Poznaniem

2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XX „Dzień Papieski” pod hasłem „Totus Tuus ” . W tym dniu w całej Polsce zbierane są ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce. W naszej parafii taką zbiórkę przeprowadzi młodzież przed kościołem.

3. Dzisiaj w niedzielę Papieską o godz.14.30 odmówimy różaniec w podziękowaniu Panu Bogu za dar Świętego Jana Pawła II

4. W środę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom oraz Pracownikom Szkoły życzę siły i zdrowia , Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i przetrwania tego trudnego czasu epidemii.

5. W przyszłą niedzielą rozpoczniemy w kościele Tydzień Misyjny .Taca w kościele przeznaczona zostanie na Fundusz Papieskich dzieł Misyjnych

6. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30 , a w niedzielę o godz.14.30

7. W piątek będziemy obchodzić 7 r. śm. Ks. prob. Józefa Szermenta. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

8. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i półroczne za naszych zmarłych. Czytanie wymienianek rocznych i półrocznych rozpoczniemy w tym roku 8 listopada przed mszą św. o godz.8.30 . Można również składać wymienianki jednorazowe na kartkach, które znajdują się na stoliku przy ławkach. Wymienianki jednorazowe proszę składać w zakrystii i biurze parafialnym. Czytane będą od 2 listopada o godz. 17.30

10. Bardzo serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.