Ogłoszenia V Niedziela Wielkiego Postu

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26 MARCA 2023 R.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom Drogi Krzyżowej ulicami Niechanowa. Za dar modlitwy i obecności mimo deszczu na początku drogi. Dziękuję za czytane rozważania Radzie Parafialnej i Ekonomicznej, Dziękuję panu organiście, ministrantom, dziękuję Strażakom za bezpieczeństwo na drodze i młodzieży strażackiej.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Różaniec o godz.17.30. Proszę o prowadzenie różańca Wspólnotę Żywego Różańca.
4. W piątek nabożeństwo D r o g i K r z y ż o w e j o godz. 17.30.
5. W czwartek 30 marca w naszej parafii odbędzie się spowiedź wielkanocna w następującym porządku:
od godz. 11.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00 z przerwą od godz. 15.45 do 16.15 i od godz. 19.00 do 20.00.
6. Spowiedź w dekanacie: wtorek Mielżyn i Gorzykowo, w środę w Powidzu, w piątek w Ostrowite Prymasowskim i w Kędzierzynie, w sobotę we Witkowie.
7. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm na każdej Mszy św. Przed kościołem dzieci ze Szkoły Podstawowej z Szkolnego Koła Wolontariatu będą rozprowadzać palmy przy kościele po każdej Mszy św. Ofiary zebrane z tej okazji przeznaczone zostaną na pomoc dla Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie dla Osób Niepełnosprawnie Intelektualnie.
8. Gorzkie Żale w Niedzielę o godz. 14.15 serdecznie zapraszam.
9. Bóg zapłać za złożoną ofiarę do Grobu Pańskiego od Żywego Różańca.
10. Biuro parafialne w tym tygodniu, będzie nieczynne. W sprawach pilnych proszę o kontakt po Mszach świętych.
11. Polecam Przewodnik Katolicki z książeczką 5 minut z P. Bogiem.
12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.
13. Bóg zapłać za dary na stół na plebanię.