OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU 8 GRUDNIA 2019 R.

1. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem, będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla Katolików i Kościoła na Wschodzie. Natomiast składka w kościele podczas Mszy św. przeznaczona zostanie na spłatę naszych remontów.

2. W naszej parafii w środę przypada całodzienna adoracja i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Uczynimy to po Mszy św. o godz. 8.30 do Mszy św. o godz.18.00. Zapraszam w tych godzinach do modlitwy przed wystawionym w monstrancji Panem Jezusem.

3. RORATY w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 18.00

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z roratami.

5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. W piątek o godz.16.15 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do
I Komunii św.

7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek 13 grudnia rozpocznie się Mszą św. o godz.18.00 i po Mszy św. kontynuacja spotkania.

8. Opłatki wigilijne i świece Caritas na pomoc potrzebującym w cenie: świeca duża 13 zł. mała świeca 7 zł. można nabyć w zakrystii.

9. Do chorych udam się w tym tygodniu w sobotę 14 grudnia od godz.8.30 wioski poza Niechanowem , a następnie chorych w Niechanowie od godz.11.00

10. W przyszłą III niedzielę adwentu o godz.15.00 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich małżonków z naszej parafii i również gości Msza św. będzie połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz specjalnym błogosławieństwem na zakończenie Mszy św. Będą wręczane pamiątki tego spotkania. Bardzo proszę małżonków , aby tym razem byli obok siebie, co ułatwi odnowienie przyrzeczeń, a jeśli któryś z małżonków nie może przyjść to proszę łączyć się duchowo. Serdecznie zapraszam na to szczególne wydarzenie.

11. W przyszłą niedzielę na Mszach św. Słowo Boże, będzie głosił Ks. dr Hubert Wiśniewski z Kurii Metropolitalnej , który w diecezji jest odpowiedzialny za sprawy małżeństwa i rodziny

12. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w piątek 20 grudnia.