OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ADWENTU 15 GRUDNIA 2019 R.

1. W dzisiejszą niedzielę o godz.15.00 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich małżonków z naszej parafii i również gości . Msza św. będzie połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz specjalnym błogosławieństwem na zakończenie Mszy św. Słowo Boże wygłosi Ks. dr Hubert Wiśniewski odpowiedzialny w diecezji za duszpasterstwo małżeństw i rodzin.

2. RORATY w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Zakończenie rorat w czwartek.

3. Opłatki wigilijne i świece Caritas na pomoc potrzebującym w cenie: świeca duża 13 zł. mała świeca 7 zł. można nabyć w zakrystii.

4. Spowiedź Adwentowa będzie w naszej parafii w piątek 20 grudnia:
od godz.10.30 do 12.00, od 14.30 do 17.00 ( z przerwą od godz.15.45 do 16.15) i dalsza spowiedź od 19.00 do 20.00.
Natomiast w tym tygodniu będziemy spowiadać w poniedziałek w Mielżynie, we wtorek w Kędzierzynie, w środę w Powidzu w czwartek w Ostrowite Prymasowskim, , w sobotę we Witkowie. Godziny spowiedzi w dekanacie wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

5. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

6. Dziękuję za dary na stół na plebanię.

7. Polecam Przewodnik Katolicki

8. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary na remonty i nasze dzieła gospodarcze Składka wyniosła 3 tys. 927 zł. i 17 gr. Jestem wdzięczny Wam Drodzy parafianie , że mimo zbliżających się świąt i związanych z nimi wydatków złożyliście ofiary na naszą świątynię. Bóg zapłać.

Ks. Andrzej Ziólkowski