Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA 21 CZERWCA 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA 21 CZERWCA 2020 R.

1. Bóg zapłać drogim Parafianom i Gościom za obecność i wspólną modlitwę podczas oktawy Bożego Ciała oraz udział w procesji w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dziękuję Ks. Pawłowi Kiejkowskiemu, całej Służbie Liturgicznej z panem organistą na czele, Panom z Rady Duszpasterskiej za niesienie baldachimu i asyście .Paniom Niosącym różaniec i feretron, dzieciom sypiącym kwiatki, pani katechetce i mamom oraz młodzieży pomagających przy dzieciach sypiących kwiatki i wszystkim uczestnikom za wyznanie naszej wiary – Bóg zapłać.

2. We wtorek przypada Dzień Ojca. Z tej okazji zapraszam Drogich Ojców na Mszę św. o godz.18.00 w Waszej intencji i składam najlepsze życzenia , aby Bóg Ojciec czuwał nad Waszym ojcostwem i prowadził Was drogą pięknej kariery ojcowskiej.

3. W przyszłą niedzielę przypada 64 rocznica Poznańskiego Czerwca. Ten strajk generalny był wołaniem o wolność Ojczyzny i chleb. Zapraszam do modlitwy za naszą Ojczyznę i tych , którzy wówczas zostali zabici przez władzę komunistyczną.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

6. Polecam Przewodnik Katolicki.

7. Bardzo serdecznie dziękuję panu Leszkowi Prusowi za skoszenie trawy przy kościele i wokół plebanii – Bóg zapłać.

8. Błogosław nas Ojcze w naszej codzienności, ucz nas takiej wolności, abyśmy w każdym czasie żyli jak chrześcijanie.

Ks. Andrzej Ziółkowski
Proboszcz

Created by WhiteIt Michał Basiński