Ogłoszenia VII Niedziela zwykła

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 LUTEGO 2023 R.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy 56 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
2. W środę będziemy przeżywali „POPIELEC”. W tym dniu Msze św. z posypaniem głów popiołem na znak pokuty i nawrócenia o godz. 11.00, 16.00 i 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły (nie ma żadnej dyspensy) czyli jeden posiłek do syta i dwa ilościowo mniejsze.
3. W środę Popielcową po Mszy św. o godz.18.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.17.30. Na zakończenie Drogi Krzyżowej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
5. Na nabożeństwo ku czci męki Jezusa Chrystusa „Gorzkie Żale” zapraszam w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15. Kazania pasyjne będzie głosił Ks. dr Hubert Wiśniewski z Kurii Metropolitalnej z Gniezna. Serdecznie drogich parafian zapraszam.
6. W niedzielę gospodarczą składka wyniosła 3tys. 724 zł. i 46 gr. Za każdą złożoną ofiarę z serca dziękuję.
7. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w poniedziałek i środę przed południem.
9. Trwają zapisy na wyjazd do Częstochowy w dniu 5 marca na dziękczynienie Archidiecezji Gnieźnieńskiej za Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej w jej Jasnogórskim Wizerunku. Koszt wyjazdu to 95zł. Wyjazd autokaru o godz. 12.30 powrót po Mszy św. o godz. 24.00.
10. Bardzo serdecznie dziękuję drogim parafianom za ofiarowane dary na stół na plebanię.
11. Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła.

12. Jesteśmy szczęściarzami, ponieważ Pan Bóg zakochał się w nas bez pamięci, a my bądźmy zakochani w Bogu, zakochani w miłości.