Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5 MARCA 2021 R.

1. Dzisiaj modlimy się w intencji misjonarzy. Możemy wesprzeć ich działania i projekty misyjne poprzez ofiary składane przed kościołem.
2. W dzisiejszą niedzielę wyjazd do Częstochowy o godz.13.00.
3. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
4. Z okazji przypadającego w środę Dnia Kobiet, wszystkim Niewiastom życzę Bożego błogosławieństwa, pokoju serca, wielu łask Bożych do wypełnienia swojego powołania, łaski zdrowia i opieki
Matki Bożej na każdy dzień. Msza św. o godz.18.00, będzie sprawowana w intencji wszystkich Kobiet z naszej parafii.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W piątek Droga Krzyżowa o godz.17.30 z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
7. W piątek Msza św. o godz. 18.00 dla Klas I Ponadpodstawowych i po niej konferencja przygotowująca do sakramentu bierzmowania.
8. Na nabożeństwo ku czci męki Jezusa Chrystusa „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym zapraszam w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15.
9. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składka w kościele zostanie przeznaczona na rachunki za ogrzewania kościoła i plebanii.
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła.
12. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.
Serce doświadczające bliskości Boga zostaje odmienione przez
miłość i zaproszone do dzielenia się tym doświadczeniem z innymi.