Ogłoszenia Niedziela Miłosierdzia

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 16 KWIETNIA 2023R.

1. Dzisiejsza niedziela w kościele obchodzona jest jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed każdą Mszą św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w kościele Tydzień Miłosierdzia.
2. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
3. W środę o godz. 10.00, będziemy rozbierać grób Pański. Bardzo proszę o pomoc w tym dziele.
4. W czwartek o godz.18.00 spotkanie dla młodzieży klas VIII. Po Mszy św. ciąg dalszy spotkania.
5. W piątek o godz. 16.00 I spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
6. Spotkanie dla młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania w czerwcu odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia po Mszy św. o godz.15.00.
7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.
9. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.
10. Do wieczności Pan Bóg powołał; śp. Janinę Kozłowską l.81. zam. w Nowej Wsi. Pogrzeb odbył się w czwartek.

Niech św. siostra Faustyna i św. Jan Paweł II nadal uczą nas oddania się pod opiekę Miłosierdziu Bożemu.