Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna

23 KWIETNIA 2023 R.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy obchód Tygodnia Biblijnego. Dzisiaj po Mszy św. o godz.15.00 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w
czerwcu.
2. Dzisiaj w Gnieźnie obchody ku czci św. Wojciecha Głównego Patrona Polski. W dzisiejszym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Abp. Wojciech Polak Prymas Polski.
3. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Dyrektor i pracownikom Szkoły Podstawowej za udostępnienie szkoły dla grupy pielgrzymkowej, która nocowała w szkole. Dziękuję paniom przygotowującym posiłki dla młodzieży – Bóg zapłać.
4. Bardzo serdecznie dziękuję panom za pracę przy rozebraniu Grobu Pańskiego i ciemnicy. Bóg zapłać.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. Odpust Opieki św. Józefa w naszej parafii, będzie 1 maja o godz. 11.00. Mszę św. odpustową odprawi i wygłosi Słowo Boże Jego Ekscelencja Ks. Biskup Radosław Orchowicz. Już dziś wszystkich Drogich Parafian i Gości serdecznie zapraszam.
7. W sobotę obchodzić będziemy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
8. W środę biuro parafialne będzie nieczynne do południa ze względu na moją wizytację w Dekanacie Wągrowieckim.
9. Serdecznie dziękuję paniom sprzątającym naszą świątynię.
10. Dziękuję bardzo za otrzymane dary na stół na plebanię.
11. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Mirosława Pokorzyńskiego l.58 zam. w Nowej Wsi. Uroczystości pogrzebowe w czwartek o godz.10.00.
Niech Bóg błogosławi naszej wierze, że On jest obecny w Słowie i w dalszym ciągu głosi Ewangelię oraz łamie dla nas chleb.