Ogłoszenia XXXIII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj o godz.15.00 spotkanie dla młodzieży z I Klas Ponadpodstawowych i po Mszy św. ciąg dalszy spotkania.
2. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niechanowie przeprowadzają zbiórkę ofiar na rehabilitację dla naszej parafianki Oliwii, która potrzebuje naszego
wsparcia, bo rehabilitacja jest bardzo kosztowna, potrzeba około 150 tys. zł. Za każdą złożoną ofiarę i dar modlitwy w imieniu rodziców Oliwii serdecznie dziękuję.
3. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne ze względu na moje rekolekcje kapłańskie w Gnieźnie.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W piątek po wieczornej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii, będziemy uroczyście obchodzić rocznicę Nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej szczególnie na Mszy św. o godz.11.00. Przed Mszą
św. o godz.10.30, będzie odmawiany różaniec przez Żywy Różaniec w intencji naszej parafii, a na zakończenie Mszy św. oddamy się pod opiekę Matki Bożej i dokonamy Aktu Zawierzenia Matce Bożej całej naszej Wspólnoty.
7. W drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza wyniosła 3tys.387zł. i 38 gr. Bardzo serdecznie dziękuję za każdą złożoną ofiarę na remont biura parafialnego.
8. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
10. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.
11. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.