Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 LUTEGO 2024 R.
1. W dzisiejszą niedzielę przed Kościołem zbiórka ofiar na pomoc dla misjonarzy. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zebrane ofiary przeznaczone zostaną na wsparcie
polskich misjonarzy głoszących Dobrą Nowinę w wielu krajach świata.
2. We wtorek rozpoczną się pierwsze prace przy demontażu naszego głównego ołtarza.
3. Na nabożeństwo ku czci męki Jezusa Chrystusa „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym zapraszam w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W tym tygodniu przypada; pierwszy piątek i I sobota miesiąca. W I piątek sakrament pojednania od godz.15.30. Co pół godziny Komunia Św. Po wieczornej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego z Litanią do Serca Pana Jezusa, a w I sobotę o godz.17.30 różaniec. Proszę Żywy Różaniec o poprowadzenie tego nabożeństwa.
6. W piątek nabożeństwo D r o g i K r z y ż o w e j o godz.17.30.
7. Odwiedziny chorych w marcu będą w Wielkim Tygodniu przed Wielkanocą.
8. Polecam Przewodnik Katolicki z książeczką 5 minut z Panem Bogiem.
9. W piątek od godz.15.30 do 16.30 dyżur pracownika administracji cmentarza.
10. Znowu zaczęły się podrzuty różnych śmieci do pojemnika przy cmentarzu oraz podrzucane worki przy śmietniku. Te osoby, które to
czynią muszą zdawać sobie sprawę, że mogą zapłacić mandat, bo sprawa zostanie zgłoszona na policję.
11. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.
12. Serdecznie dziękuję za dary ofiarowane na stół na plebanię.