Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 MARCA 2024 R.
1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2. W piątek Droga Krzyżowa o godz.17.30. Po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3. „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15.
4. W I czwartek miesiąca po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do Służby Bożej.
5. Z okazji przypadającego w piątek Dnia Kobiet; Wszystkim Niewiastom życzę Bożego błogosławieństwa, pokoju serca, wielu łask Bożych do wypełnienia swojego powołania, łaski zdrowia i opieki Matki Bożej na każdy dzień. Msza św. o godz.18.00, będzie sprawowana w intencji wszystkich Kobiet z naszej parafii.
6. W niedzielę 10 marca po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie z rodzicami dzieci ,które przygotowują się do I Komunii św.
7. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składka w kościele zostanie przeznaczona na renowację naszego ołtarza, który częściowo został już zdemontowany.
8. Od poniedziałku 11 marca rekolekcje dla Szkoły Podstawowej oraz wieczorem nauki rekolekcyjne dla wszystkich parafian na Mszy św. o godz.18.00. Proszę o modlitwę w tej intencji o dobre
przeżycie tych duchowych spotkań.
9. Polecam Przewodnik Katolicki .
10. Dziękuję za sprzątanie kościoła.
11. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.
12. Trwa okres Wielkiego Postu, a  za tym idą przygotowania do XXIII Misterium Męki Pańskiej w Bydgoszczy,  którego temat brzmi „Wracam do domu”. W Niedzielę Palmową 24.03.2024 planowany jest wyjazd autokarem do Bydgoszczy do fordońskiej Doliny Śmierci. Zbiórka przy szkole podstawowej. Wyjazd o godz.14.00. Zapisy w biurze parafialnym lub u p. Grażyny Kozaneckiej. Koszt od jednej osoby to 40 zł. Każdego roku jest przedstawiana Męka Pana Jezusa w kontekście różnej tematyki dotyczącej naszej codzienności, zmagań z rzeczywistością i pokonywania własnych słabości. Zachęcam i zapraszam na to zawsze ciekawe i pełne duchowych przeżyć Misterium.