Ogłoszenia Niedziela Miłosierdzia

7 kwietnia 2024 R.

1. Dzisiejsza niedziela, obchodzona jest w kościele jako Niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Przed każdą Mszą św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. A w
przyszłą niedzielę przed kościołem, będzie można złożyć ofiarę na Caritas i jego dzieła.
2. W poniedziałek ze względu na Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego przypadające w tym roku w marcu Uroczystość Zwiastowania Pańskiego została przeniesiona na 8 kwietnia. Msze św. o
godz.11.00 i o godz.18.00 Po Mszy św., będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.
3. W środę 10 kwietnia o godz. 16.30 spotkanie w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
4. W środę przypada kolejna rocznica Tragedii Smoleńskiej. Pamiętajmy o modlitwie.
5. W sobotę 13 kwietnia przypada Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
6. W niedzielę 14 kwietnia przypada Święto Chrztu Polski.
7. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składka w kościele zostanie przeznaczona na renowację głównego ołtarza w naszej świątyni.
8. Bardzo serdecznie dziękuję drogim parafianom za wszelkie dary na stół na plebanię.

10. Dziękuje Drogim Parafianom i Gościom za oddanie się w opiekę Bożemu Miłosierdziu.