Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 KWIETNIA 2024 R.
1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Sięgajmy często po Biblię po ten wspaniały List Pana Boga do człowieka.
2. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na renowację naszego głównego ołtarza. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel składam serdeczne Bóg zapłać.
3. Dzisiaj przed kościołem będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas.
4. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W piątek od godz.16.30 pierwsza spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
7. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
8. Młodzież z klas ósmych zapraszam na spotkanie do kościoła w piątek na Mszę św. o godz.18.00 i po Mszy św. ciąg dalszy spotkania.
9. W przyszłą niedzielę jako niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele.
10. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
12. Dziękuję za otrzymane dary na stół na plebanię.
13. Niech Bóg pobłogosławi nasze dziś i nasze jutro, abyśmy stawali się Jego świadkami.