OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XIX ZWYKŁA 9 SIERPNIA 2020 R.

NIEDZIELA XIX ZWYKŁA 9 SIERPNIA 2020 R.

1. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na spłatę nowego dachu na starej weterynarii. Za zrozumienie i złożone ofiary z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Leszkowi Zychowi za posługę w naszej parafii i zastąpienie mnie podczas mojej nieobecności i za modlitwę o moje zdrowie. Ks. Leszkowi jestem także wdzięczny za ofiarowane większości z przysługujących jemu ofiar za intencje mszalne na nasz ołtarz Matki Bożej ,który jest w renowacji.

3. Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Bartoszowi Golnikowi za dzisiejszą posługę w naszej parafii.

4. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w środę rano i wieczorem o wyznaczonych godzinach

5. W sobotę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św., będą celebrowane według porządku niedzielnego o godz.8.30, 11.00 i 15.00. Podczas każdej Mszy św. modlitwa za naszą Ojczyznę i obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

6. Dzień 15 sierpnia to również Święto Wojska Polskiego i w tym roku 100 rocznica Bitwy Warszawskiej i Cudu nad Wisłą. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy na Mszę św. za Ojczyznę o godz.11.00

7. W przyszłą niedzielę Msza św. odpustowa ku czci św. Rocha w Kędzierzynie o godz.12.00.

8. Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa z naszej Gminy odbędzie się 23 sierpnia o godz.11.00 w naszej świątyni.

9. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu.

10. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.

11. Niech Bóg umocni nasze dusze, a przede wszystkim napełni nas miłością, byśmy się stali świadkami wiary i miłości tam , gdzie będziemy.