OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA 23 LISTOPADA 2020 Roku

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA
23 LISTOPADA 2020 Roku

1. Dzisiaj już ostatnia niedziela w cyklu roku liturgicznego w Kościele.
Na zakończenie roku liturgicznego oddajemy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Uroczystość ta stawia przed nami prawdę, że na końcu wszystkich czasów staje Chrystus – Król, Któremu oddajemy to nasze smutne dziś naszego życia związane z pandemią i sytuacją jaka dzieje się w Polsce.

2. Dzisiaj na Mszach świętych rozdawane będą pamiątki z różańca św. oraz losowanie nagród.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w Kościele Adwent – czas, który ma nas przygotować do Świąt Bożego Narodzenia, do naszego spotkania ze Zbawicielem.

6. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą rozprowadzane świece wigilijne mała w cenie 7 zł, pozostałe po 14 zł. Zachęcam Was Kochani do zadbania o zaopatrzenie się w świece rodzinę, znajomych i sąsiadów , a zwłaszcza osoby starsze, aby zapalona świeca na wigilijnym stole wypełniała sens pustego nakrycia.

7. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.

8. Pozwólmy Jezusowi Chrystusowi, Królowi Miłości, podbić nasze serca i dajmy się Jemu prowadzić przyjmując Boże błogosławieństwo w tej nadziei, że pokonamy z Nim nasze trudne dziś.