Ogłoszenia Wniebowstąpienie Pańskie

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

21 MAJA 2023

1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 w naszym kościele przystąpi do I Komunii św. 27 ( dwadzieścioro siedmioro) dzieci. Zbiórka przed kościołem o godz.10.15. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych dzieciach i ich rodzicach.
2. W białym tygodniu od poniedziałku do piątku dzieci I komunijne przychodzą codziennie na Msze św. o godz.18.00. W białym tygodniu nabożeństwa majowe będą wyjątkowo po Mszy św.
3. W tym tygodniu, będę na nabożeństwach majowych; w poniedziałek w Goczałkowie, we wtorek w Drachowie, w czwartek w Miroszce, w piątek w Arcugowie. Wszystkie nabożeństwa o godz.19.30. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem majowym
5. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego w łączności z nabożeństwem majowym.
6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I Komunii św. Spowiedź święta dla tych dzieci w piątek o godz. 15.30, a po spowiedzi, będzie próba.
7. W niedzielę 28 maja na Mszę św. o godz.15.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas I Ponadpodstawowych. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
8. Trwają zapisy na parafialną autokarową pielgrzymkę do Bawarii i Włoch od 28.08. do 3.09.2023. Zostało tylko 5 wolnych miejsc. Plan pielgrzymki na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.
9. Przypominam o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i Komunii świętej.
11. Składka w niedzielę gospodarczą wyniosła 3tys. 898zł. i 70 gr. Za każdą złożoną ofiarę z całego serca wszystkim ofiarodawcom dziękuję.
12. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.